Andarine

Andarine

Balenie: 25mg/tab (100 tab)

Andarine
 
Cena:
50.00€
Počet:

Priemerné hodnotenie: 0 (0 hlasov).

S4 Andarine

S4 (Andarine) alebo Acetamidoxolutamid je SARM (selektívny modulátor androgénového receptora). Hovorí sa, že patrí k najúčinnejšiemu SARM, ktorý pomáha udržiavať svalovú hmotu, pri súčasnom redukovaní tuku.

S4 je forma SARM, ktorý sa viaže na androgénne receptory a vytvára selektívne anabolickú aktivitu. V porovnaní s anabolickými steroidmi Andarine nemá androgénnu aktivitu v non-kostrovom svalstve. S4 je SARM s maximálnym potenciálom a procesom dezintegrácie iba 4 hodiny.

Vzhľadom na to, že andarine sa viaže na androgénne receptory, môže zvýšiť silu a budovať svalovú hmotu bez toho, aby došlo k zadržiavaniu vody v tele, vysušovaniu kĺbov a k poškodeniu pečene. Existujú presvedčivé dôkazy o tom, že S4 pomáha predchádzať osteoporóze, čo znamená, že bude posilňovať kosti a mäkké tkanivá v tele. Je tiež ideálny pre kulturistov, ktorí sa snažia udržať nadobudnutú svalovú hmotu medzi steroidnými cyklami.

Tieto účinky sú výhodné pri liečbe svalovej degenerácii, osteoporózy a benígnej hyperplázie prostaty. Okrem udržiavania svalovej hmoty môže S4 pomôcť tiež vylepšiť:

  • Nespôsobuje poškodenie pečene
  • Zabraňuje vzniku gynekomastie
  • Môže byť nápomocný pri celkovom zlepšení zdravotného stavu

Mechanizmus účinku:

Ako už bolo povedané, SARM funguje napájaním sa na androgénne receptory, čo vedie k zvýšenej anabolickej činnosti. Vzhľadom k tejto stimulácii je produkovaný ďalší proteín, ktorý umožňuje budovanie svalov. S4 vyvoláva rast svalov rovnako ako anabolické steroidy, ale bez nežiaducich vedľajších účinkov. Pokiaľ chcete svalnatú postavu bez tuku, S4 je tou najideálnejšou voľbou.

Odporúčané dávkovanie:

Obdobie predsúťažnej prípravy – najideálnejšie použite S4: vlastnosti andarine sú veľmi podobné steroidom Anavar a Winstrol. Jediný rozdiel je, že S4 môže produkovať lepšie svalové zisky. S4 tiež minimalizuje LPL (lipáza lipoproteínu) – enzýmu, ktorý spôsobuje hromadenie tukov.

Okrem toho andarine tiež znižuje tuk pri zachovaní a dokonca zvýšení svalovej hmoty v nízkokalorickom prostredí. Tiež zlepšuje prekrvenie svalstva a dodáva „ostrý“ vzhľad.

Odporúčané dávkovanie: 50 mg počas 6 – 8 týždňov

Užíva sa systémom 2+2 (dva dni sa S4 užíva, dva dni je prestávka v užívaní)

Recomping: recomping je obdobie, v ktorom sa kulturista snaží zredukovať tuk, pri súčasnej snahe nabrať svalovú hmotu. Používajte s4 s iným SARM produktmi ako je Ostarine. Odporúčaný príjem je 50 – 75 mg počas 4 – 8 týždňov.

Pre rozvoj svalovej hmoty a sily: andarine produkuje silové a svalové zisky, ktoré sú rýchle, trvalé a veľmi čisté. Odporúčaná dávka je 50 mg denne.

Komentujte & ohodnoťte naše produkty

Len registrovaný užívatelia môžu pridávať komentáre. Prihláste sa alebo zaregistrujte sa.

Najnovšie komentáre

Žiadne komentáre